Co vás zahřeje tuto zimu? Svetry z angorské vlny

Už dávno se nedá mluvit o babím létě, sluníčko svítí méně a my začínáme hledat něco, čím bychom se zahřáli (nebo jak by řekl můj přítel "zababušili"). Nabídka je v dnešní době velmi pestrá, což je určitě pozitivní, ale horší je to už s výběrem, mnohdy se totiž v záplavě materiálů a látek, ze kterých jsou vyrobeny svetry tak trochu ztrácíme. 

Bohužel v dnešní uspěchané době v obchodě často nenajde žádná dobrá víla, která by nám poradila, prodavačky v obchodech sotva stačí věci vybalovat a markovat...

V naší rubrice budete pravidelně zásobováni články a poradenstvím ohledně módy. Dnes se podíváme na zoubek právě svetrům z angorské vlny.

 

 Proč zrovna angorská vlna? Vlastnosti materiálu

  • Angorská vlna je neuvěřitelně heboučký příjemný materiál a i díky své jemnosti je tento materiál velmi oblíbený.
  • Dalším pozitivem je, že se jedná o velmi hřejivý materiál, při nošení těchto svetrů budete mít pocit, že jste se zachumlali do huňaté deky.
  • Nevýhodou angorské vlny je, že chloupky mají tendenci poletovat, není to vada oblečení, je to vlastnost tohoto materiálu. Po čase se frekvence padání sníží a vy máte doma svetr, který vydrží roky.
  • Angorská vlna není příliš pružná, proto se míchá s dalšími materiály. V naší nabídce naleznete svetry z angorské vlny s podílem až 30%. Rovněž máme v nabídce těhotenské svetry z tohoto přírodního materiálu.

Jak pečovat o svetry z angorské vlny?

  • Vlna nesnese vyšší teplotu než 30 °C .Velmi snadno se při praní na vyšší teplotu může srazit, nebo zplstnatět. Doporučujeme prát v ruce (opět dodržovat výše zmíněný pokyn ohledně teploty). 
  • Doporučujeme používat speciální prací prostředky určené k praní vlny
  •  Oblečení nikdy nevěšte na šňůru, riskujete, že by se mohlo vytáhnout, vždy jej nechte schnout na vodorovné ploše. 

 

Svetry z angorské vlny z naší nabídky

 

asos-beige-asos-petite-leopard-sleeve-jumper-dress-product-1-13195095-998780193_large_flex_Fotor_Collage

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.