Dámské oblečení nadměrných velikostí - kde sehnat?

Dámské oblečení nadměrných velikostí - kde sehnat?

 

 35533491_710801049261333_8733863485869391872_n

Pravděpodobně to znáte. Jste chic krásná žena, která by se ráda oblékala dle posledních trendů, kupovala si moderní oblečení bez omezení...Ale máte pár kilo navíc. Zatímco si vaše kamarádka s velikostí M nemůže vybrat mezi deseti halenkami s různým zdobením, kalhotami pěti střihů a šaty na patnáct způsobů, tak vy smutně koukáte na prodavačku, která vám nese jeden kus ve velikosti 52 se slovy: poslední, jiné už nemáme. 

Váš zrak spočine na halence, jejíž provedení je tak staromódní, že by i vaše devadesátiletá babička váhala, zda má tohle nosit. A tak si uděláte klasické kolečko po obchodním centru, zjistíte, že v řadě obchodů šijí moc pěkné věci, co by byly tak vaší desetileté dceři (dobrý vědět!) a odcházíte zklamaná, zatímco vaše kamarádka se prohýbá pod tíhou tašek. 

Naštěstí v dnešní době už není třeba propadat depresi. Internet vládne světem a nabízí nepřeberné množství zboží. A tak si konečně i dámy hledající oblečení nadměrných velikostí konečně přijdou na své. A co si budeme povídat, otvírání balíčků má své kouzlo. Je to něco jako Vánoce, jen častěji.  

Nabídka našeho e-shopu

SEKCI PRO DÁMSKÉ OBLEČENÍ NADMĚRNÝCH VELIKOSTÍ NALEZNETE ZDE

Oblečení nadměrných velikostí jsme se rozhodli do nabídky zařadit právě z výše zmíněných důvodů. Na trhu je ho stále málo, i přestože průzkumy jasně ukazují, že výše zmiňované "emko" oblékne málokterá Češka. Pojďme si v bodech projít, co náš e-shop nabízí a dole se podívejte do fotogalerie, jak to zákaznicím plných tvarů sluší v oblečení od nás.

  • Původ oblečení - Tady se chvilku zastavíme, ano? Je fakt, že drtivá většina oblečení se dnes vyrábí v Číně. Už asi všichni pochopili, že je rozdíl mezi značkovou precizně ušitou věcí v čínské továrně, která prochází kontrolou a věcmi, které jsou v Číně šity "horkou jehlou" a rozpadají se už na ramínku. My se snažíme vždy si vybírat na e-shop zboží, které bychom chtěli nosit i my sami. Ve větších velikostech máme věcí šitých v Číně minimum. Dáváme přednost malým polským firmám, které dle naší zkušenosti oblečení šijí perfektně, vyznají se ve střizích pro ženy s plnými křivkami, a tak se nestane, že věc je sice velká, ale pomalu neprotáhnete ruku rukávem. Dáváme přednost značkám, které se specializují na šití nadměrných velikostí.

 

  • Design - U nás nenajdete věci, které jsou staromódní, upjaté a nezajímavé. Nechápeme, proč se na boubelky nešije daleko více hravých, veselých, zajímavých věcí. U nás si s módou hrajeme i ve větších velikostech - námořnická trička s medvídky, nápadité vzory, zářivé barvy, kamínky, asymetrické střihy. To vše v naší PLUS SIZE sekci najdete.

 

  • Velikosti odpovídají - Důležitý bod! Když někde píšeme, že to sedí na XXL, tak to máme už předem odzkoušeno na zákaznici s touto velikostí a nestane se vám, že vám domů přijde tričko jako na panenku. Zrovna tak, když je uvedeno, že se jedná o velikost 54, tak je to velký a bude vám to. Fakt, přísaháme. 

 

  • Nekoušeme - Nebojte se nás zeptat na cokoliv. Zaprvé, chci říct, že od nás odpověď dostanete. To se může zdát jako samozřejmost, ale ne vždy tomu tak je. U nás se snažíme odpovídat co nejrychleji a rádi vám poradíme s výběrem velikosti, upřesníme rozměry nebo poradíme ohledně střihu. A i kdyby se přesto stalo, že vám daná věc nesedne, nebude se vám líbit, tak ji prostě šoupnete zpátky do krabice a pošlete k nám. Peníze vracíme obratem včetně poštovného k vám. 

 

  • Máme reálné fotky - Všechny fotky jsou bez filtru, retuše a dalších "přidaných hodnot". Snažíme se i v popisu vám věc co nejvíce přiblížit. Fotky jsou foceny na postavě S/M, většinou bereme celé velikostní řady od vel. 40 a nemusíte si tedy říkat, že "když je to tomuhle párátku, tak já mám asi smůlu". Naše velikostní řady jdou do 54 včetně a velikosti odpovídají.

 

  • Cena pro českou peněženku - Snažíme se naše ceny držet do tisícovky, tak aby oblečení bylo dostupné skoro pro všechny. Zároveň se snažíme vyvarovat tomu, abychom brali co nejlevnější věci nebo překupovali z Aliexpressu na úkor kvality. Pořád máme část sortimentu v akci, dají se u nás "vychytat" slevy i na oblečení v nadměrných velikostech

 

SEKCI PRO DÁMSKÉ OBLEČENÍ NADMĚRNÝCH VELIKOSTÍ NALEZNETE ZDE

 

 Fotogalerie - dámské oblečení nadměrných velikostí

 

Collage_Fotor

 

 

35521035_710801205927984_4312774307718627328_n

 

 

35522891_710801109261327_3998672444440182784_n

 

SEKCI PRO DÁMSKÉ OBLEČENÍ NADMĚRNÝCH VELIKOSTÍ NALEZNETE ZDE

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.