Dámské oblečení nadměrných velikostí - kde sehnat?

Dámské oblečení nadměrných velikostí - kde sehnat?

 

 jirina

Pravděpodobně to znáte. Jste chic krásná žena, která by se ráda oblékala dle posledních trendů, kupovala si moderní oblečení bez omezení...Ale máte pár kilo navíc. Zatímco si vaše kamarádka s velikostí M nemůže vybrat mezi deseti halenkami s různým zdobením, kalhotami pěti střihů a šaty na patnáct způsobů, tak vy smutně koukáte na prodavačku, která vám nese jeden kus ve velikosti 52 se slovy: poslední, jiné už nemáme. 

Váš zrak spočine na halence, jejíž provedení je tak staromódní, že by i vaše devadesátiletá babička váhala, zda má tohle nosit. A tak si uděláte klasické kolečko po obchodním centru, zjistíte, že v řadě obchodů šijí moc pěkné věci, co by byly tak vaší desetileté dceři (dobrý vědět!) a odcházíte zklamaná, zatímco vaše kamarádka se prohýbá pod tíhou tašek. 

Naštěstí v dnešní době už není třeba propadat depresi. Internet vládne světem a nabízí nepřeberné množství zboží. A tak si konečně i dámy hledající oblečení nadměrných velikostí konečně přijdou na své. A co si budeme povídat, otvírání balíčků má své kouzlo. Je to něco jako Vánoce, jen častěji.  

Nabídka našeho e-shopu

SEKCI PRO DÁMSKÉ OBLEČENÍ NADMĚRNÝCH VELIKOSTÍ NALEZNETE ZDE

Oblečení nadměrných velikostí jsme se rozhodli do nabídky zařadit právě z výše zmíněných důvodů. Na trhu je ho stále málo, i přestože průzkumy jasně ukazují, že výše zmiňované "emko" oblékne málokterá Češka. Pojďme si v bodech projít, co náš e-shop nabízí a dole se podívejte do fotogalerie, jak to zákaznicím plných tvarů sluší v oblečení od nás.

  • Původ oblečení - Tady se chvilku zastavíme, ano? Je fakt, že drtivá většina oblečení se dnes vyrábí v Číně. Už asi všichni pochopili, že je rozdíl mezi značkovou precizně ušitou věcí v čínské továrně, která prochází kontrolou a věcmi, které jsou v Číně šity "horkou jehlou" a rozpadají se už na ramínku. My se snažíme vždy si vybírat na e-shop zboží, které bychom chtěli nosit i my sami. Ve větších velikostech máme věcí šitých v Číně minimum. Dáváme přednost malým polským firmám, které dle naší zkušenosti oblečení šijí perfektně, vyznají se ve střizích pro ženy s plnými křivkami, a tak se nestane, že věc je sice velká, ale pomalu neprotáhnete ruku rukávem. Dáváme přednost značkám, které se specializují na šití nadměrných velikostí.

 

  • Design - U nás nenajdete věci, které jsou staromódní, upjaté a nezajímavé. Nechápeme, proč se na boubelky nešije daleko více hravých, veselých, zajímavých věcí. U nás si s módou hrajeme i ve větších velikostech - námořnická trička s medvídky, nápadité vzory, zářivé barvy, kamínky, asymetrické střihy. To vše v naší PLUS SIZE sekci najdete.

 

  • Velikosti odpovídají - Důležitý bod! Když někde píšeme, že to sedí na XXL, tak to máme už předem odzkoušeno na zákaznici s touto velikostí a nestane se vám, že vám domů přijde tričko jako na panenku. Zrovna tak, když je uvedeno, že se jedná o velikost 54, tak je to velký a bude vám to. Fakt, přísaháme. 

 

  • Nekoušeme - Nebojte se nás zeptat na cokoliv. Zaprvé, chci říct, že od nás odpověď dostanete. To se může zdát jako samozřejmost, ale ne vždy tomu tak je. U nás se snažíme odpovídat co nejrychleji a rádi vám poradíme s výběrem velikosti, upřesníme rozměry nebo poradíme ohledně střihu. A i kdyby se přesto stalo, že vám daná věc nesedne, nebude se vám líbit, tak ji prostě šoupnete zpátky do krabice a pošlete k nám. Peníze vracíme obratem včetně poštovného k vám. 

 

  • Máme reálné fotky - Všechny fotky jsou bez filtru, retuše a dalších "přidaných hodnot". Snažíme se i v popisu vám věc co nejvíce přiblížit. Fotky jsou foceny na postavě S/M, většinou bereme celé velikostní řady od vel. 40 a nemusíte si tedy říkat, že "když je to tomuhle párátku, tak já mám asi smůlu". Naše velikostní řady jdou do 54 včetně a velikosti odpovídají.

 

  • Cena pro českou peněženku - Snažíme se naše ceny držet do tisícovky, tak aby oblečení bylo dostupné skoro pro všechny. Zároveň se snažíme vyvarovat tomu, abychom brali co nejlevnější věci nebo překupovali z Aliexpressu na úkor kvality. Pořád máme část sortimentu v akci, dají se u nás "vychytat" slevy i na oblečení v nadměrných velikostech

 

SEKCI PRO DÁMSKÉ OBLEČENÍ NADMĚRNÝCH VELIKOSTÍ NALEZNETE ZDE

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.