Jak vybrat kalhoty přes internet?

Jak vybrat kalhoty přes internet?

Vybírat kalhoty online může být oříšek. Většina zákazníků si je asi raději vyzkouší v kamenné prodejně, ale co dělat, když se vám zalíbily konkrétní kalhoty na internetu nebo máte velikost, kterou jen obtížně seženete v běžném OC? Pokusíme se co nejlépe poradit s výběrem kalhot.

1. DÍVEJTE SE NA MATERIÁL

První, co by vás mělo zajímat je informace o materiálu, konkrétně, zda materiál pruží a případně jak moc. Zajímat by vás mělo, zda kalhoty mají v sobě elastan (příp. spandex, lycru) či nikoliv. Největší pozornost ale věnujte samotnému popisu od prodejce, ten vám nejlépe popíše vlastnosti materiálu.

2. CHTĚJTE CO NEJPŘESNĚJŠÍ ROZMĚRY

  •  Často se stává, že zcela chybí informace o rozměrech kalhot a pouze na vás "vyskočí" dostupné velikosti. Z mojí zkušenosti bych si kalhoty na internetu bez velikostní tabulky objednat netroufla. Možná nějaké pružné legíny, ale určitě ne kalhoty, které musí padnout. Pokud rozměry chybí, neváhejte se prodejce doptat detailněji - jaká je délka kalhot, šířka v pase, šířka nohavice a stehna, přední sed. Ideální je, když má prodejce přímo naměřené rozměry daných kalhot a vy si je jen porovnáte se svými oblíbenými, skvěle padnoucími kalhotami. Alternativou je pak tabulka od výrobce, kde si zkontrolujete své míry a dle toho si vyberete.
3. STŘIH
  • Každé ženě bude lichotit jiný střih kalhot. O typech postavy jsme obecně psali zde, pokud si nejste jistá, kam patříte, doporučujeme si článek přečíst.
  • KALHOTY PRO TYP POSTAVY JABLKO - Pro vás se nejvíce hodí dlouhé splývavé kalhoty volného střihu. Lichotit vám budou zejména kalhoty s kapsami vzadu, zvýrazní vaše křivky. Naopak pro vás nejsou moc vhodné obtažené kalhoty. A co se týče výběru kalhot přes internet, zaměřte se zejména na šířku kalhot v pase, aby vám pak kalhoty nebyly příliš úzké, protože větší bříško k vašemu typu postavy patří.
  • KALHOTY PRO TYP POSTAVY HRUŠKA - Co se týče délky, můžete si vybírat od dlouhých kalhot až po zkrácený střih po kotníky. Slušet vám budou kalhoty do pasu, které krásně zvýrazní vaše ženské křivky. Barvy byste ideálně měla volit tmavší. Úzké bokové kalhoty nejsou nic pro vás a také se vyhněte přehnanému zdobení - nášivky, knoflíky, výrazné zipy a kapsy.
  • KALHOTY PRO TYP POSTAVY OBDÉLNÍK - Jelikož nemáte výrazné křivky, můžete si dovolit široké kalhoty, ty vám budou moc slušet. Rovněž si na rozdíl od předchozího typu můžete dovolit všemožné zdobení na kalhotách - velké kapsy, kamínky, koženkové detaily, nápadné zipy, atd. Slušet vám budou kalhoty v boho stylu - s výrazným vzorem z lehké látky a širokými nohavicemi. 
  • KALHOTY PRO TYP POSTAVY PŘESÝPACÍ HODINY - Tomuto typu postavy sluší snad vše. Nejvíce vám sednou obtáhnuté kalhoty, které krásně dají vyniknout vaším křivkám. 

4. NEDÍVEJTE SE POUZE NA VELIKOST

  • Častou chybou je, že si lidé kupují velikost, která jim padla od jiné značky. Výrobců je však mnoho a každý šije dle sebe, takže klidně v šatníku můžete mít jedny kalhoty 36 a druhé 40 a obě velikosti vám budou pasovat. Dejte si čas na výběr, opravdu doporučujeme věnovat pozornost rozměrům.

KALHOTY Z NAŠÍ NABÍDKY NALEZNETE ZDE

121975129_1970204769783143_3423092724280934725_n

 

 

 

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.