VÁNOCE

V této kategorii naleznete vhodné tipy na vánoční dárky pro své blízké. Oblečení je krásný dárek, který potěší každou ženu. Pokud si vůbec nevíte rady s dárkem, můžete si přečíst tento náš článek: https://www.mmstyle.cz/blog/tipy-na-vanocni-darky-pro-zeny-z-nasi-nabidky/ nebo se inspirovat řádky níže

A jak může vypadat takový krásně zabalený dárek od nás? Třeba takto, stačí koupit hezkou krabici a dát si práci se zabalením dárku. Rázem takový dar působí luxusním dojmem

S PODZIM

 

JAKÝ DÁREK VYBRAT?

  • Vždy přihlédněte ke stylu dané osoby - I když by se vám dotyčná moc líbila v elegantní halence, nesnažte se ji stylizovat do něčeho, co by si sama nevybrala. Pokud se ráda obléká sportovně, kupte ji třeba mikinu, kterou unosí na procházky nebo svetřík, který ji zahřeje při výletu do hor. 
  • Znáte její velikost? Výborně, pak můžete vybírat i z kousků, které musí dobře padnout, jako jsou například pouzdrové šaty. A když byste šlápla vedle? Nic se neděje, zboží vyměníme za jinou velikost (pokud bude dostupná) nebo jiný kus oblečení po Vánocích. 
  • Pokud tápete ohledně velikosti a chcete si být jistá, že se trefíte, zvolte univerzálně padnoucí kousky - ponča, plédy, šátky, volné svetry a cardigany. 
  • Zamyslete se také nad oblíbenou barvou - sama vím, jak mě potěší, když mě někdo obdaruje oblečením v mé oblíbené khaki nebo starorůžové. Je to sázka na jistotu, že uděláte dotyčné radost.
  • Kupte to, co by si daná osoba sama nakoupila - často ženy po něčem touží, ale chybí jim na to finance. Naslouchejte. Pokud dotyčná dlouho mluví o tom, že by to už chtělo novou zimní bundu nebo nějaké pěkné šaty do divadla, tak jistě bude milým překvapením, když daný kousek najde pod stromečkem.

 

 
249
249912492499
Velikost

Stránka 1 z 3 - 49 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 49 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.